Dyskusja użytkownika:Kirsan

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikipedia

Speedy deletes[editëjë zdrój]

Hi there! I deleted all speedy requests that were obvious to me, but need some help for the rest since I don't really understand the language.

  • Diament, as I understand this is a fork of Diameńt. So why not just redirect instead of speady delete, seems a valid variation (I mean, to many people the character "ń" may be difficult to type, common misspellings are valid redirects)
  • The same goes for Jalowc zweczajni

Regards--Ah3kal (dyskusja) 13:38, 31 str 2016 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Uprawnienia administratora[editëjë zdrój]

Zgodnie z Twoim wnioskiem nadałem Ci uprawnienia administratora Wikipedii w języku kaszubskim. Uprawnienia opisane są tutaj. Nie ma mechanizmu czasowej zmiany uprawnień, więc administratorem jesteś bezterminowo. Miłej pracy! Pozdrawiam, tsca (dyskusja) 14:31, 30 stë 2017 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]

Tłumaczenie[editëjë zdrój]

Mówisz po kaszubsku? Mogę prosić cię o małe tłumaczenie z polskiego na kaszubski? -XQV- (dyskusja) 17:15, 21 gro 2017 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]

To jak? -XQV- (diskùsëjô) 17:39, 20 cze 2018 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Hi Kirsan, thanks for your note, I will be more careful next time. Regards DARIO SEVERI (diskùsëjô) 07:07, 13 Séw 2017 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Reminder: Community Insights Survey[editëjë zdrój]

RMaung (WMF) 17:12, 20 Séw 2019 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Reminder: Community Insights Survey[editëjë zdrój]

RMaung (WMF) 21:50, 3 ruj 2019 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Odrzucenie edycji[editëjë zdrój]

Cześć! Czemu moja edycja została przez Ciebie odrzucona? MNadzikiewicz (WMF) (diskùsëjô) 12:37, 2 lës 2021 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]

Przywróciłem. Pomyliłem ze spamem. Kirsan (diskùsëjô) 12:54, 2 lës 2021 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]

How we will see unregistered users[editëjë zdrój]

Cześć!

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ jesteś administratorem w jednym z projektów Wikimedia.

Obecnie, kiedy ktoś edytuje stronę, nie będąc zalogowanym, w historii wyświetla się jego adres IP. Jak być może już wiesz, nie będziemy mogli tego robić w przyszłości. Jest to decyzja prawników Fundacji Wikimedia, spowodowana zmianami w przepisach o ochronie prywatności w internecie.

Zamiast adresu IP będziemy wyświetlać maskowaną tożsamość. Ty jako administrator będziesz nadal mógł zobaczyć oryginalne IP. Utworzymy nowe uprawnienie, przeznaczone dla osób, które potrzebują widzieć pełen adres, aby walczyć z wandalizmami, spamem itp. bez uprawnień administratorskich. Patrolujący będą mogli zobaczyć fragment IP również bez tego uprawnienia. Pracujemy również nad lepszymi narzędziami, wspierającymi w walce przeciwko nadużyciom.

Jeśli jeszcze o naszych działaniach nie czytałeś, możesz się z nimi zapoznać na Meta. Aby nie przegapić technicznych zmian na wiki, możesz zasubskrybować cotygodniowe wydania Tech News.

Mamy dwa pomysły na implementację maskowania adresów IP. Chętnie poznamy twoją opinię. Daj nam znać na stronie dyskusji, co sądzisz na ich temat i tego, który pomysł się sprawdzi lepiej na twojej wiki, teraz i w przyszłości. Możesz napisać w swoim języku. Sugestie są dostępne od października, a ostateczną decyzję podejmiemy po 17 stycznia.

Dziękujemy. /Johan (WMF)

19:11, 4 stë 2022 (CET)

Witam,

Czy mógłbyś sprawdzić krótkie wpisy, które zrobiłem w Wikisłowniku-csb? Jestem niezadowolony z tego, co udało mi się osiągnąć. Stworzyłem wikt:Szablóna:planetë i linki z niego.

Serdecznie, Kwamikagami (diskùsëjô) 07:27, 22 łżë 2022 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]