Kategorie śledzące

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ta strona zawiera listę kategorii monitorujących wypełnianych automatycznie przez oprogramowanie MediaWiki. Nazwy kategorii można zmienić edytując odpowiednie komunikaty systemowe znajdujące się w przestrzeni nazw MediaWiki.

Śledzenie kategorii Nazwa komunikatu Kryteria włączenia kategorii
Starnë lënkùjącé do nieegzystëjących lopków(12 str.)broken-file-categoryStrona zawiera nieprawidłowe odwołania do plików (odwołania do nieistniejących plików).
Strony zawierające wywołania szablonów z parametrami o takich samych nazwach(3 str.)duplicate-args-categoryStrona zawiera szablony, które używają duplikatów argumentów, jak {{foo|bar=1|bar=2}} lub {{foo|bar|1=baz}}.
Strony z przekroczoną głębokością rozbudowy(pùstô)expansion-depth-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną głębokość rozbudowy.
Strony ze zbyt dużą liczbą wywołań kosztownych funkcji parsera(pùstô)expensive-parserfunction-categoryNa stronie używanych jest zbyt wiele wymagających funkcji parsera (takich jak #ifexist). Więcej informacji na stronie Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Zataconé kategòrëje(pùstô)hidden-category-categoryTo jest kategoria z __HIDDENCAT__, co zapobiega wyświetlaniu jej w sekcji z kategoriami na stronie.
Indeksowóné starnë(pùstô)index-categoryNa stronie znajduje się magiczne słowo __INDEX__ (i strona znajduje się w przestrzeni nazw, w której jest ono dozwolone), więc jest indeksowana przez wyszukiwarki nawet wtedy, gdy normalnie by się to nie działo.
Strony, gdzie przekroczono liczbę węzłów(pùstô)node-count-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną liczbę węzłów.
Nieindeksowóné starnë(2 str.)noindex-categoryTa strona nie jest indeksowana przez roboty, ponieważ ma wpisane magiczne słowo __NOINDEX__ i znajduje się w przestrzeni nazw, w której ta flaga jest dozwolona.
Strony z nienumerycznymi argumentami formatnum(pùstô)nonnumeric-formatnumTa strona zawiera nienumeryczny argument funkcji parsera „formatnum”.
Strony, w których użyto szablonu z pominięciem argumentów(pùstô)post-expand-template-argument-categoryDługość strony przekracza $wgMaxArticleSize po rozwinięciu argumentu szablonu (coś w potrójnych nawiasach, np. {{{Foo}}}).
Strony, w których przekroczone jest ograniczenie wielkości użytych szablonów(pùstô)post-expand-template-inclusion-categoryRozmiar tej strony jest większy niż $wgMaxArticleSize po rozszerzeniu wszystkich szablonów, więc część szablonów nie jest rozszerzonych.
Strony z ignorowanym formatowaniem tytułu(1 str.)restricted-displaytitle-ignoredStrona ma ignorowany {{DISPLAYTITLE}} ponieważ nie pasuje on do tytułu aktualnej strony.
Strony używające = jako szablonu(pùstô)template-equals-categoryStrona zawiera wikitekst {{=}}, ale na tej wiki nie jest on zamieniany na symbol =. Ta metoda nie jest już wspierana; przyszła wersja MediaWiki zaimplementuje {{=}} jako funkcję parsera.
Strony z pętlami szablonów(1 str.)template-loop-categoryStrona zawiera pętlę szablonów, czyli szablon, który wywołuje sam siebie rekursywnie.
Strony używające Timeline(2 str.)timeline-tracking-categoryStrona zawiera znacznik <timeline>
Strony z zepsutymi przypisami(pùstô)cite-tracking-category-cite-errorStrony w tej kategorii zawierają błędy w użyciu znaczników przypisów.
Strony z błędami podświetlania składni(pùstô)syntaxhighlight-error-categoryWystąpił błąd podczas próby podświetlenia kodu zawartego na stronie.
Strony używające przestarzałych atrybutów enclose(pùstô)syntaxhighlight-enclose-categoryKolorowanie składni na tej stronie używa przestarzałej składni enclose.
Strony używające przestarzałych znaczników source(pùstô)syntaxhighlight-source-categoryKolorowanie składni na tej stronie używa przestarzałych znaczników source.
Pages using deprecated score attributes(pùstô)score-deprecated-categoryThese pages use options provided by the Score extension which are deprecated. These are: "override_audio", "override_ogg", and "override_midi".
Strony z błędami w zapisie muzycznym(pùstô)score-error-categoryThere was an error while rendering the score.
Arkusze z błędami rozszerzenia TemplateStyles(pùstô)templatestyles-stylesheet-error-categoryArkusz stylów TemplateStyles zawiera błąd.
Strony z błędami rozszerzenia TemplateStyles(pùstô)templatestyles-page-error-categoryNa stronie wystąpił błąd podczas przetwarzania znacznika <templatestyles/>.
Listy odbiorców masowych wiadomości(pùstô)massmessage-list-categoryTa strona zawiera listę odbiorców dla rozszerzenia MassMessage.
Pliki bez licencji czytelnej dla maszyny(pùstô)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseTen plik nie zawiera żadnego szablonu licencji czytelnego dla maszyn.
Pliki bez opisu czytelnego dla maszyny(pùstô)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionTen plik nie zawiera żadnego szablonu informacyjnego czytelnego dla maszyn lub jego pole opisu nie zostało wypełnione.
Pliki bez autora czytelnego dla maszyny(pùstô)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorTen plik nie zawiera żadnego szablonu informacyjnego czytelnego dla maszyn lub jego pole z autorem nie zostało wypełnione.
Pliki bez źródła czytelnego dla maszyny(pùstô)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceTen plik nie zawiera żadnego szablonu informacyjnego czytelnego dla maszyn lub jego pole ze źródłem nie zostało wypełnione.
Files with no machine-readable patent(pùstô)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentThe file does not have a machine-readable patent template.
Strony z błędami rozszerzenia math(pùstô)math-tracking-category-errorStrony w tej kategorii zawierają błędy w użyciu znaczników matematycznych.
Strony z błędami renderowania wyrażeń matematycznych(pùstô)math-tracking-category-render-errorStrony w tej kategorii zawierają problemy z renderowaniem tagów math
Strony używające przestarzałej postaci znaczników chemicznych(pùstô)math-tracking-category-mhchem-deprecationW tej kategorii zebrano strony używające przestarzałej postaci znaczników chemicznych
Strony używające przestarzałej postaci znaczników matematycznych(pùstô)math-tracking-category-texvc-deprecationW tej kategorii zebrano strony używające przestarzałej postaci znaczników matematycznych
Strony z niepoprawnymi znacznikami współrzędnych geograficznych(pùstô)geodata-broken-tags-categoryStrona posiada niepoprawny tag {{#coordinates:}}.
Strony z nieznaną wartością globu(pùstô)geodata-unknown-globe-categoryStrona używa nieznanej wartości parametru globe.
Strony z nieprawidłową wartością regionu(pùstô)geodata-unknown-region-categoryStrona używa nieznanej wartości parametru region.
Strony ze współrzędnymi nieznanego typu(pùstô)geodata-unknown-type-categoryStrona używa nieznanej wartości parametru type.
Strony z błędami skryptów(pùstô)scribunto-common-error-categoryWystąpił błąd podczas przetwarzania modułów zawartych na stronie.
Moduły Scribunto zawierające błędy(pùstô)scribunto-module-with-errors-categoryModuł zawiera błąd.
Strony z nieprzejrzanymi tłumaczeniami(pùstô)cx-unreviewed-translation-categoryStrony przetłumaczone narzędziem tłumaczenia treści zawierające duże ilości nieprzejrzanej treści
Strony z nierozwiązanymi właściwościami(pùstô)unresolved-property-categoryTa kategoria zawiera strony, które odwołują się do właściwości Wikidanych, których nie można było odnaleźć ani po numerze właściwości, ani po etykiecie.
Przekierowania połączone z elementem Wikidanych(4 str.)connected-redirect-categoryTa kategoria zawiera przekierowania, które są połączone z elementem Wikidanych.
Strony z diagramami(pùstô)graph-tracking-categoryStrona zawiera znacznik <graph>.
Strony z przestarzałymi diagramami Vega 1.0(pùstô)graph-obsolete-categoryStrona zawiera znacznik <graph>, który powinien zostać zaktualizowany do wersji 2.
Strony z zepsutymi diagramami(pùstô)graph-broken-categoryStrona zawiera nieprawidłowo zastosowany znacznik <graph>.
Strony z mapami(pùstô)kartographer-tracking-categoryStrona zawiera mapę
Strony z uszkodzonymi mapami(pùstô)kartographer-broken-categoryStrona zawiera nieprawidłowe zastosowanie mapy
Strony używające magicznych linków ISBN(105 str.)magiclink-tracking-isbnTa strona zawiera magiczne linki do ISBN. Zobacz w mediawiki.org, jak dokonać migracji.
Strony używające magicznych linków RFC(pùstô)magiclink-tracking-rfcTa strona zawiera magiczne linki do RFC. Zobacz w mediawiki.org, jak dokonać migracji.
Strony używające magicznych linków PMID(pùstô)magiclink-tracking-pmidTa strona zawiera magiczne linki do PMID. Zobacz w mediawiki.org, jak dokonać migracji.