Dyskusja użytkownika:RemusWej
Dodôj témãPlease activate your private messaging feature
[editëjë zdrój]@RemusWej Hi dear RemusWej! Please can you activate your private messaging feature in your email preferences since I want to send you an email for a private request I have. Thanks VekaGeniVG (diskùsëjô) 14:41, 23 môj 2025 (CEST)
- Ok. I confirmed my e-mail adres. Please,check,is it ok? RemusWej (diskùsëjô) 15:22, 23 môj 2025 (CEST)
- Ok. I have sent you the e-mail. Thanks VekaGeniVG (diskùsëjô) 15:55, 23 môj 2025 (CEST)
- @RemusWej Can you complete the request I made via e-mail please? Thanks VekaGeniVG (diskùsëjô) 17:08, 23 môj 2025 (CEST)
- @RemusWej Hi dear RemusWej! Please complete the request I made via e-mail. I sent you again now. Thanks VekaGeniVG (diskùsëjô) 15:15, 24 môj 2025 (CEST)
- Hello, I suggest being cautious in this case: the above account is actually a known crosswiki long term abuser known to beg for translations. I am by no means limiting your actions but please be careful as they obfuscated their disruptive editing of user talk pages with sending emails (and essentially begging users to allow emailing). Best regards, A09 (diskùsëjô) 22:34, 30 môj 2025 (CEST)
- @RemusWej Hi dear RemusWej! Please complete the request I made via e-mail. I sent you again now. Thanks VekaGeniVG (diskùsëjô) 15:15, 24 môj 2025 (CEST)
- @RemusWej Can you complete the request I made via e-mail please? Thanks VekaGeniVG (diskùsëjô) 17:08, 23 môj 2025 (CEST)
- Ok. I have sent you the e-mail. Thanks VekaGeniVG (diskùsëjô) 15:55, 23 môj 2025 (CEST)
Szablóna
[editëjë zdrój]Dobri dzéń, panie RemusWej. Dzãka za ùsôdzanié twojich wkłôdów ë szablonów w kaszëbsczi Wikipedie! Jô to wôżë, że chcesz mòdernizowac nają kaszëbską Wikipedią, ale dzysë mùszimë cos pòwiedzec ò twojich szablonów. Twòjé szlablónë wëzérają jak jaczis „znóné dłëgotrwôłé nadużëcé wiki, znóné z proszeniô ò dolmaczënczi” wedle sloweńsczégò brëkòwnika ë administratora A09. Òb tegò, jeś nastãpnym kaszëbsczim brëkòwnikã, chtërny to robëł. Dlôcze ni robisz twojich szablonów samòstójno zamiast kòpiowac z jinszich wersjów Wikipedie?
Pò dopisaniú (P.D): Jô téż kòpiowôł szablónë z jinszich wersjów Wikipedie, ale na szczescé ni jem znóny dłëgotrwôły nadużëcem wiki, znóné z proszeniô ò dolmaczënczi ;)
Pòzdrówczi, Orbitminis (diskùsëjô) 13:08, 9 str 2026 (CET)
- @Orbitminis Laudetur Iesus Christus et Semper Virgo Maria.
- Jeżlë jidzë ò mòją slédną szablónã,òna nie je jesz fardich a do ùżiwkù. Docélowò òna mia bëc bez mie zmòdifikòwónô a nie mia bëc prostą "kòpiuj-wklejką" z szpańsczi Wikipedëjë. Nôpierwi równak chcôł jem przetestowac rozmajité rozrzeszënczi,cobë zrobic jak nôlëpszą a jak nôbarżi kwalitetną szablónã. RemusWej (diskùsëjô) 13:13, 9 str 2026 (CET)
- @RemusWej Bëlno. Ale jeżlë sloweńsczi brëkòwnik ë administratór A09 sã dowié nastãpny rôz, że jeś taczi, chtërny chce dali kòpiowac ë wklejac w nieprosti spòsób, bãdzesz zakôzóny òba w kaszëbsczi Wikipedie ë swiatową. Cobëś ni kùńczëł jak Russavia. Pò dopisaniú (P.D): Kòrzëstôł twòjé szablónë z mojégò starnë brëkòwnika ë wëszëłë baro bëlnie :) Òbôcz: tuwò! Pòzdrówczi, Orbitminis (diskùsëjô) 13:27, 9 str 2026 (CET)
- @Orbitminis: hey, and sorry for writing in English. If I understand you properly you are concerned that Remus is a long term abuser, that is certainly false. I warned against VekaGeniVG, which was locked as a LTA, and sorry if I gave off the wrong impression. All the best, A09 (diskùsëjô) 23:54, 9 str 2026 (CET)